مازیار بیرقدار

Lilypie 3rd Birthday Ticker از احوالات ما - جوجو بيرقدار

جوجو بيرقدار
از احوالات ما

1-      اول از همه از همه کسایی که تو این مدت آمدند نبودیم شرمنده! مخصوصاً بابام که با وجود اینکه می دونست ننوشتم می اومد و سر می زد و خاله سحر و عمو حسام.

2-      علت ننوشتن من اینه که کامپیوتر خونه رفته شرکت بابا . لب تاپ بابا همیشه با خودشه مگه آخر شبا که اون موقع هم من باید شیر بخورم و حموم کنم و بخوابم و بعدم مامانم بیهوش میافته!!! البته امشب هم از اون شباس ولی نه که مامانم در اثر مصرف کمی مارتینی از قول من بی خودی یه قولی داد مجبور شدم بیام بنویسم...

3-      دبی به من خیلی خوش گذشت . همش می تونستم با لباس خنک باشم و مجبور نبودم پالتو یا پتو دور خودم تحمل کنم. از اون باحال تر این بود که برای اولین بار در زندگیم ( بدون احتساب جنینیم! ) رفتم استخر. هتلمون علاوه بر استخر و جکوزی یه استخر 39 سانتی مخصوص فسقلا داشت که خیلی کیف دار بود. من با مامان می رفتم استخر و مامان بزرگ که همش می ترسید من سرما بخورم منو می برد جکوزی!اونم از نوع خاموش!!! یه جاهای خیلی قشنگی هم رفتیم مثلاً مینا سلام و چند تا مرکز خرید ولی این جورجاها نکه من باید حواسم رو جمع می کردم که مامان به اهداف پلیدش که همان خرید کردن باشه نرسه خیلی نتونستم لذت ببرم!توی هواپیما هم خیلی حال داد چون با وجود اینکه من همش خواب بودم و هیچ کار مثبتی نکردم هی بهم جایزه دادن. یه خرس یه قورباغه و یه بسته که توش پودر و دستمال مرطوب و پیشبند داشت.از اونجا یه خر خریدم که خیلی دوسش دارم ویه زرافه مامان بزرگ خرید که اونم خیلی نرمه و دوست دارم مامان دم زرافه  رو بماله به صورتم!

4-      هیچ فهمیدین که من سه ماهم تموم شد؟

5-      قدم شده 62 سانت و وزنم 6:300 آقای دکتر گفته که وزنم یه کم کمه. فکرکنم مال اینه که شیر کم چرب می خورم . حالا دو سه روزه شروع کردم شیر پر چرب می خورم که چاق شم. دکتر کرمانی کجایی؟

6-      دیشب رفتم مهمونی خاله کاملیا. اولش که کلی به همه خندیدم و خوش اخلاقی کردم که منو دوست داشته باشن. بعدم که دیدم جو مناسب بچه ها نیست خوابیدم تا آخر مهمونی!

7-      امروزم از ظهر با خاله مرمر و عمو علی رفته بودیم خونه خاله سحر و عمو منصور... خیلی خوش گذشت در مورد اخلاقم هم خودشون می گن دیگه من بگم تعریف از خود میشه!

8-      چون من الان خوابم و مامانم هم تو کماست دیگه می رم . شب به خیر!