کادويی برای جوجو...

من ديروز ۲ ماهه شدم35.gif ولی می‌دونين کادو چی گرفتم ؟ ۳ تا واکسن!!!02.gif17.gif اونقدر درد داشت که نگو . اونم با چه ناجوان‌مردی... من واسه خودم خوش و خرم روی تخت دکتر دراز کشيده بودم و به دکتر و مامان و بابا و مامان‌بزرگ لبخندای گنده می‌زدم که کيف کنن که يهو بابا پاهام رو محکم گرفت و دکتر يه آمپول زد توی رون راستم منم يه جيغ اساسی کشيدم و تا بيام ببينم چی شده ديدم يکی هم زد تو رون چپ. خلاصه که نامردی نکردن و تا تونستن منو سوراخ کردن . البته يه واکسن فلج اول بود که خوراکی بود تلخ هم بود منتها چون من عادت به طعم‌های تلخ دارم و خيلی هم باهاشون حال می‌کنم چيزی نگفتم و فقط واکسن رو مزمزه کردم . ولی نمی‌د.نم چرا بعدش چيپس و ماستی چيزی ندادن که تلخيش رو بگيره!! خلاصه که من از ديروز تب دارم و بی‌حالم .اشتهام هم کم شده و هر از گاهی جيغ‌های بنفش می‌کشم .ديشب هم خونه مامان‌بزرگ مونديم که اونم از جيغ‌های من نتونه بخوابه و غصه بخوره تا بفهمه اين نشد کادوی دوماهگی بچه...

من يه هفته يا يه کم بيشتره که عاشق زرافه های بالای تختم که پسر عمه‌هام برام خريدن شدم و بهشون نگاه می‌کنم و چرخيدنشون رو دنبال می‌کنم ولی يه وقتها که يکی رو نگاه می‌کنم ولی اون ميره يه جايی که نمی‌بينمش حرص می‌خورم تا بعدی برسه!!! آهنگش رو هم دوست دارم. وقتی هم کسی باهام حرف بزنه يا بازی کنه می‌خندم05.gif

يه نی‌نی يه ديگه هم داره مرداد ماه مياد . نی‌نی يه اون خاله و عمويی که عيد مامان و بابا رو بردن توی يه جزيره متروک و شب گير افتادن و نتونستن برگردن!!!! حالا به نظر شما من تلافی بکنم؟

مامان کما کان به تلاش برای تيزهوش کردن من ادامه می‌ده و هر از گاهی کتابی CD چيزی می‌خره که من نابغه بشم... 

وزن من ديروز ۵:۶۰۰ و قدم ۵۸سانت بود.

تا بعد23.gif

/ 7 نظر / 12 بازدید
کوچک

ای جاااااااااااان ((:

خاله سحر

عزیزم! قربون اون گریه‌ات که توی فتو بلاگت دیدم. بگو مامان و بابا جاشو بوس کنن زودِ زود خوب می‌شه.

سميه

آخی. نازی . پس به جای کادو سه تا واکسن بهت زدن. ای نامردا. خوب تو هم تلافی می کردی و فقط به جيغ زدن اکتفا نمی کردی. اعتصاب غذايی هم ميکردی.

paybarah

خوبه همه اينها را داره ثبت ميکنی که بزرگ شدی يادت نره و وقتی زورت به مامان و بابات رسيد واسه همه اين کارها يکی يکی بازخواستشون کن همبازی جديد مبارک دلت ميخواد پسر باشه يا دخمر؟

yas

نامردا! غصه نخور جوجو!:*:*

dorna

يادت باشه که مامان بابا چقدر برات زحمت کشيدنا